15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Priežastys, kodėl verta įsigyti sulankstomą stalą

Svarstote ar verta įsigyti sulankstomą valgomojo stalą? Mes jus įtikinsime. Išrinkome penkias priežastis, kodėl verta investuoti į daugiafunkcį baldą.

1

Kelios funkcijos viename

Svarbi prežastis įsigyti sulankstomą stalą yra jo daugiafunkciškumas. Jis puikiai tinka pietaujant su artimaisiais, o pridėjus papildomą stalviršį – gali būti prailgintas ir talpinti dar daugiau žmonių. Taip visada turėsite vietos svečiams, ruošti maistui, darbui ir žaidimams.

2

Prisitaiko prie kambario

Iš apvalaus į ovalų, iš kvadratinio į stačiakampio formos. Prailginamas tik vienoje arba abiejose pusėse. Stalo formą galite keisti savo nuožiūra. Jis gali dominuoti visame kambaryje, kukliai stovėti prie sienos arba skirti gyvenamąją erdvę nuo virtuvės.

3

Tobulas pirmam būstui ir mažoms patalpoms

Pirmas nuomojamas būstas dažniausiai yra pakankamai mažas. Tačiau svečių apsilankymai šiuo gyvenimo laikotarpiu būna dažnesni ir gausesni. Todėl verta pasiruošti tokiai situacijai. Su nedideliu sulankstomu stalu net nemirktelėjus sukursite daugiau vietos svečiams. Pasirinkus baltą jo spalvą, kambarys pašviesės ir optiškai padidės. Be to, toks baldas gali keliauti su jumis į kitus namus, tad kraustantis nereikės pirkti naujo.

4

Geras kainos ir kokybės santykis

Kitas privalumas gali būti kaina. Prie vieno stalo galėsite susodinti nuo keturių iki dvylikos žmonių. O žinant jo modulines galimybes toks kintamas stalas jums atstos kelis skirtingus stalus.

Raskite sau tinkamą stalą