Turime naują programėlę | Visos naudos →
10 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

5 patarimai, kaip susitvarkyti drabužių spintą

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Ar ir jūsų drabužių spinta lūžta nuo drabužių kiekio, tačiau dažnai jaučiate, kad iš tikrųjų neturite kuo apsirengti ir dėvite tik keletą drabužių? O, taip! Mes puikiai pažįstame šį jausmą. Kaip manote, galbūt pats laikas susitvarkyti spintą ir atlaisvinti joje vietos? Prisijunkite prie mūsų!

Parodysime, kaip išnaudoti visą spintos erdvę ir kaip efektyviai sulankstyti drabužius.

Padalinkite lentynas į kategorijas

Padalinkite atskiras lentynas spintoje į kategorijas, pavyzdžiui, marškinėliai, megztiniai ar kelnės. Tada suskirstykite šias kategorijas naudodami skirtingas tvarkykles. Praktiškai tai atrodo taip: marškinėlių kategoriją suskirstykite į marškinėlius trumpomis rankovėmis ir ilgomis rankovėmis. Kelnes galite suskirstyti į sportines, džinsus ar formalias.

Drabužius, kuriuos dažniausiai vilkite, padėkite akių lygyje.

Kaip laikyti sezoninius drabužius

Ar savo spintoje laikote sezoninius drabužius? Skirkite vietos tiems drabužiams, kuriuos naudosite einamąjį sezoną, o visa kita laikykite drabužių dėžėse, kurios lengvai telpa po lova. Neturite vietos po lova? Naudokite vakuuminius maišus. Sutraukus orą iš drabužių, jie užims mažiau vietos spintoje arba galėsite juos perkelti į palėpę ar rūsį jų nesugadindami.

Išimtis - paltai iš vilnos ir kitų natūralių pluoštų. Siurbimas gali pakenkti jų formai. Apie tai, kaip juos laikyti, skaitykite kitame skyriuje.

Kaip sulankstyti drabužius

Drabužius į stalčius dėkite vertikaliai. Taip geriau matysite visas detales, o išėmę drabužius iš stalčiaus, neišmesite visos jų krūvos. Lentynos, mobilios lentynos ir stalčiai taip pat yra praktiški pasirinkimai, kuriuose galima puikiai išdėstyti drabužius. Tačiau dar geresnę tvarką pasieksite lentynose su metalinėmis pertvaromis, kurios užtikrins vietą marškinėliams, megztiniams, rankšluosčiams ir patalynei laikyti.

Praktiškas sprendimas vaikams

Vaikų daiktus galite laikyti skirtingose dėžėse pagal drabužių tipą. Taigi, marškinėlius galite laikyti vienoje dėžėje, o kelnes – kitoje. Ant kiekvienos dėžės priklijuokite informaciją apie drabužius. Taip vaikai galės lengvai ir be jūsų pagalbos rasti tai, ko jiems reikia.

Apatinių drabužių tvarkymas

Komodoje esančius apatinius rekomenduojame sudėti į specialias lentynas, krepšelius ar dėžutes. Taip galėsite atskirti apatinius kasdieniam dėvėjimui ir ypatingoms progoms.

Kaip laikyti drabužius iš švelnių medžiagų

Vilna, kašmyras, nėriniai ar šilkas yra itin patrauklios medžiagos kandims. Todėl slėpkite jas drabužių maišeliuose. Šie užvalkalai yra patvarūs ir apsaugos jūsų mėgstamus drabužius nuo kenkėjų, dulkių, drėgmės ir kvapų. Galite net sulankstyti vilnonius paltus, uždengti juos popieriumi ir laikyti plastikiniame inde su permatomu dangteliu.