Prieškalėdinis išpardavimas nuo 20% 10 000+ produktų | Sutaupykite →
30 000+ prekių su pristatymo iki Kalėdų garantija →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Paruoškite savo lovą žiemai

Žiemą lova atrodo pati draugiškiausia vieta pasaulyje. Daug pagalvių ir šiltų antklodžių yra tai, ko labiausiai trokštame šaltomis dienomis. Jei pasirūpinsite, kad netruktų šiltų ir malonių audinių, šaltis jūsų tikrai nenugalės. Vadovaukitės mūsų patarimais,
kaip paruošti miegamąjį žiemos sezonui.

Pasirinkite stilingą patalynę

Šalčiausiomis dienomis nereikia atsisakyti neutralių atspalvių. Nors jie gali pasirodyti gan šalti, būtent neutralūs tonai yra puikus pagrindas derinimui su kalėdine patalyne arba raminančiais rudos, žalios ar bordo raudonos atspalviais, kurie turi šildantį poveikį.

Aksomo, veliūro ir kailio kombinacija

Lygus aksomas, veliūras ir merino vilna puikiai tiks žiemos miegamajam. Pūkuotos, kailinės pagalvės yra ypač švelnios ir kviečia prie jų prisiglausti. Nebijokite maišyti įvairių tekstūrų dekoratyvinių pagalvių. Derinant spalvas, rezultatas bus nuostabus.

Palepinkite save švelniais pledais ir lovatiesėmis

Kada labiau pravers megztas pledas, nei šalčiausiu metų laiku? Įvairius pledus ir lovatieses glaite naudoti ne tik kaip praktišką, šildančią tekstilę, bet ir kaip stilingą lovos puošmeną. Žiemą ypač vertinsite dygsniuotas lovatieses. Dėl jų lova atrodo tvarkingesnė, antklodė apsaugota nuo dulkių, o ilsėtis bus dar šilčiau ir jaukiau.

Naudokite antklodes su plunksnomis

Plunksnų pagalvės ir antklodės tikrai geras pasirinkimas žiemai, tačiau alergiškiems žmonėms dirbtinis pluoštas bus priimtinesnis. Pagrindinė savybė, į kurią reikia atsižvelgti, yra pluošto tankis. Šilčiausi turi 400 g/m2. Praktiškas pasirinkimas - ištisus metus naudojamos antklodės, kurios šildys žiemą, bet vėsins vasarą.

Flanelinės patalynės šiluma

Kokią patalynę naudoti žiemą? Žinoma, kad flanelinę. Renkantis atkreipkite dėmesį į pluošto tankį, kuris turėtų būti apie 160 g / m². Taip pat tinka mikropliušo patalynė, kurią labai malonu liesti dėl plonų ir tankių plaukų.

Kailiai

Kuo daugiau sluoksnių, tuo geriau. Antklodės ir pledai suteiks komforto net ir šalčiausią dieną. Avikailis taip pat puikiai atrodo patalpose ir gali būti naudojamas kaip graži lovatiesė ar kilimėlis. Ryte nuleidus basas kojas į minkštą kailį, keltis iš lovos bus daug maloniau.