Vasaros išpardavimas | Sutaupykite iki 50 % →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip supakuoti saldžias Kalėdų dovanas?

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Dovanos turi džiuginti. Mes esame tuo įsitikinę. O artėjančios Kalėdos yra puiki proga ką nors nudžiuginti. Juk joks draugų ar giminaičių susibūrimas neapsieina be nuostabių naminių sausainių.

Kadangi geras šeimininkas neleis svečiams išeiti tuščiomis, parengėme jums keletą patarimų ir gudrybių, kaip skoningai, sumaniai ir praktiškai supakuoti saldžias dovanėles.

Popierinės dėžutės ir maišeliai kalėdiniams sausainiams

Tinka meduoliams, cukriniams ir imbieriniams sausainiams laikyti.

Šiems saldumynams tinka popierinės dėžutės, išklotos servetėle. Dėžutes geriausia laikyti balkone. Tačiau atkreipkite dėmesį į lauko temperatūrą. Jei lyja, dėžutes laikykite vėsioje ir sausoje patalpoje.Patarimas:
Nusprendėte saldumynų iškepti paskutinę minutę? Į dėžutę įdėkite griežinėliais supjaustytą obuolį, taip meduoliniai sausainiai greičiau suminkštės. Tačiau įsitikinkite, kad jis sausainių neliečia.

Kalėdinės skardinės ir plastikiniai indai

Tinka tiek įprastiems, tiek įdarytiems sausainiams laikyti.

Kalėdinės skardinės ir plastikinės dėžutės užtikrina, kad sausainiai išliktų traškūs. Laikykite juos kambario temperatūroje. Tik taip jie nesudrėks ir nesuminkštės.

Įdarytus sausainius reikia laikyti šaldytuve. Todėl rinkitės sandarius indus, kad į juos neįsigertų kitų maisto produktų kvapas. Tačiau prieš patiekdami, leiskite jiems valandą pastovėti kambario temperatūroje.

Stikliniai indai valgomoms dovanoms

Saldumynus, saldainius ar riešutus laikykite stikliniuose induose. Jie taip pat tiks kaip įdomi virtuvės ar valgomojo puošmena.

Be to, jie idealiai tinka, kai norite savo artimuosius pradžiuginti valgoma dovana.